sitesazseosite

sitesazseosite

????????? ????? ???? ??? ???? ????? ?????

راهکار سئوی وب سایت چیست؟

برای اینکه تماما فهم و شعور فرمائید سئوی سایت چه است بایستی ابتدا روش‌‌های آن را بشناسید . سئو سایت را می‌توان با روش‌های متفاوتی انجام بخشید : کلاه سپید , کلاه سیاه و کلاه خاکستری . گول این اسامی بامزه را نخورید . هر یک پیچیدگی‌های خیره کننده و غریبی دارند!

https://lnkd.in/eCHz25k

whitehat seo چیست؟

 

شنیده‌اید که توشه کج به خانه نمی‌رسد؟ کل سخن whitehat seo همین است .

 

 

seo

 

 

 

white hat seo یا این که سئوی اخلاقی به گروه روش‌ها و تکنیک‌هایی گفته می شود که خویش موتورهای جست‌وجو برای بالا بردن سکو سایت‌ها معرفی کرده‌اند . این روش‌ها مرتبه وب سایت را به صورت ارگانیک و رسمی بالا میبرند .

 

شایسته ترین مورد از گونه های روش های سئوی وب سایت همین کلاه سپید است . ولی سخت‌ترین و طولانی‌ترین روش نیز میباشد . برای داشتن white hat seo بایستی بردبار باشید , همیشه بر اینترنت سایت‌تان بررسی فرمائید و تکنیک‌ها را به صحت به عمل بگیرید . در قبال پیش گوگل آبرو و اعتبار به دست میاورید و جایگاه‌تان ثبت میگردد .

بهینه سازی سایت کلاه سیاه چیست؟

 

سئو سایت کلاه سیاه یعنی بدور زدن ضابطه و گمراه کردن گوگل .

افرادی که میخواهند بلافاصله به رتبه‌های بالا برسند یکسری روش‌های الکی و شیوه های میان‌بر پیدا کرده‌اند تا گوگل را گول بزنند . نزاع مشقت دربین سئوکاران کلاه سیاه و و گوگل جریان دارااست . هر روش تقلبی که پیدا میکنند , گوگل خط مش تشخیص آن را پیدا میکند . این روند سبب شده که گوگل هر روز هوشمندتر بشود .

 

با به کار گیری از این مسئله از اشکال روش های سئو سایت ممکن است بتوانید یک سری روزی در رتبه‌های نخستین باشید البته مطمئنا گیر می افتید و سقوط میکنید . ضمن این‌که عزت و اعتبار خویش را نیز پیش گوگل از دست می‌دهید . خلاصه این امور سرانجام ندارد!

بیشتر بخوانید : تکنیک های خطرناک سئو سایت

سئو سایت کلاه خاکستری چیست؟

 

این قضیه از فهرست گونه های روش های بهینه سازی سایت هم ادامه جنگ سئوکاران با گوگل است .

 

بهینه سازی سایت کلاه خاکستری یعنی ما گوگل را بدور میزنیم البته یک جوری که نفهمد و با ریسک کمتر!

 

به صورت خلاصه کلاه خاکستری‌ها خوبند تا‌هنگامیکه لو نرفته باشند!

 

حواس‌تان باشد که‌این عمل را صرفا سئوکاران خیلی حرفه‌ای میتوانند انجام بدهند و سایرافراد نباید به سمتش بروند . زیرا سایت‌شان را در معرض خطر قرار می دهد .

اشکال تکنیک‌های سئوی وب سایت چه چیزی است ؟

 

می‌‌دانید شایسته ترین تکنیک‌‌های بهینه سازی سایت چه می‌باشد و به چه گروه‌‌هایی تقسیم می‌‌شود؟

 

سئوی سایت دو نوع کلی داراست : آن پیج و آف پیج , بهینه‌سازی داخلی و بهینه‌سازی فرنگی و هرمورد از این دسته‌ها را می بایست با روش‌های خاصی انجام اعطا کرد .

onpage وبسایت چیست؟

 

به بهینه‌سازی صفحه های داخلی وب سایت , سئو داخلی یا این که آن پیج میگویند . این عمل یاری مینماید موتورهای جست‌وجو صفحه ها داخلی وبسایت شما‌را بشناسند و سکو اثر گذار بودن آن برای یوزرها را شعور نمایند . برای انجام onpage seo تارنما می بایست جزئیات فراوانی را رعایت فرمایید :

بهینه‌سازی نشانی ( url ) صفحه های وبسایت

 

گوگل به نشانی همه صفحه ها وبسایت دقت می کند . هر چه این آدرس‌ها کوتاه‌تر , خواناتر و مرتبط‌تر باشند , خوبتر است .

تحقیق عبارات اساسی keyword research

 

خواسته از تحقیق کلمه ها حیاتی این است که بررسی نمایید مخاطبان نیازهای خویش را با چه کلماتی در وب جست‌وجو می نمایند . با این پژوهش ها میتوانید محتوای وب سایت را بر پایه ی نیازهای مخاطبان ایجاد نمائید . برای یافتن این لغات ابزارهای متمایز موجود هست که در یک مقاله دیگر مفصل به آنها می پردازیم .

بهینه‌سازی تیتر سئوی سایت meta title

 

تیتر سئو سایت به عبارتی تیتری است که در در کاغذ گوگل نمایش داده میگردد . یک تیتر دیدنی تعیین نمایید که کلمه و واژه اساسی کلیدی در آن به عمل رفته باشد . این تیتر را کمتر از ۵۵ واژه و کلمه تعیین نمائید و با تگ H1 قرار دهید .

بهینه‌سازی ساختار نوشته

https://lnkd.in/exSUqKZ

این فعالیت را با به کار گیری از سرنویس‌های H1 , H2 , H3 و … انجام می‌دهید . تیتر با سرنویس H1 , تیترهای حساس با H2 و زیرشاخه‌های آن ها با H3 و … مشخص و معلوم میگردد . این عمل نیز به گوگل امداد می نماید ساختار متن‌تان را خوب تر تشخیص بدهد و نیز یوزرها نظم بهتری در متن می بینند .

بهینه‌سازی انکرتکست‌ها

seobaer

 

 

خواسته از انکرتکست لینک‌هایی است که درون نوشته قرار می‌دهید . این لینک‌ها بایستی دارای ارتباط به زمینه باشند و واژه مهم در آن ها به فعالیت رفته باشد .

بهینه‌سازی توضیحات متا meta description

 

توضیحات متا به عبارتی متنی است که در صفحه ها جست‌وجوی گوگل نمایش داده میگردد . در قبلی تعداد عبارات این نوشته حدود ۱۵۵ واژه و کلمه بود البته حال این تعدا کمتر شده‌است .

لینک‌سازی باطن تارنما

 

لینک‌سازی یا این که پیوند بیلدینگ قضیه حساسی است . جزء آن مرتبط با پیوند دادن به تولیدها و صفحه ها داخلی وب سایت میشود و بخش دیگری هم مرتبط با پیوند دادن به اینترنت سایت‌های دیگر که مربوط به قضیه می باشند می‌گردد .

 

راجع به این بخش دوم نگرانی‌هایی موجود هست . ممکن است نگران بشوید که برای وبسایت حریف تبلیغ میکنید . البته می بایست دقت داشته باشید که در عین هم اکنون محتوای کاغذ خودتان را به آن وبسایت عالی دیگر دارای ارتباط کرده‌اید و ممکن است چه بسا گوگل متوجه شود که وب سایت شما محتوای غنی‌تری دارااست .

بیشتر بخوانید : چه‌گونه سکو وبسایت را فقط با استعمال از لینک و پیوند سازی داخلی بالا ببریم؟

کدهای نشانه‌گذاری اسکیما

 

با به کار گیری از این کدها به گوگل می‌فهمانید که‌این بخش از اینترنت سایت‌تان در رابطه چه موضوعی کلام مینماید . فهرست این کدها در وبسایت schema . org می توانید ملاحظه کنید .

بهینه‌سازی عکس‌ها و تصاویر

 

ممکن است بپرسید تاثیر عکس و تصویر بر سئوی سایت چه چیزی است ؟ قضیه این است که حجم تصاویر وب سایت روی سرعت بار گذاری تاثیر میگذارد و سرعت بار گذاری روی سئو! هیچ مخاطبی طاقت سایت‌هایی را که نماید گشوده میشوند ندارد . ابزارها و سایت‌های متفاوتی وجود دارا‌هستند که امداد مینمایند حجم عکس‌ها را سوای افت کیفیت کاهش دهید .

 

نکته حائض اهمیت دیگر گزینش تیتر مطلوب و تگ alt برای عکس‌ها است که به گوگل امداد میکند مسئله عکس و رابطه آن با نوشته را متوجه شود .

ریسپانسیو یا این که واکنش‌گرا بودن وبسایت

 

مراد از وب سایت ریسپانسیو , اینترنت سایتی است که خویش را با کلیه دستگاه‌ها از قبیل تلفن همراه , تبلت , نوت بوک و … سازگار میکند . در‌این‌صورت‌ یوزرها با هر دستگاهی که وارد وبسایت بشوند میتوانند به نیکی تصاویر و نوشته‌ها را ببینند .

offpage seo تارنما

 

خواسته از سئو خارجی یا این که آف پیج کارهایی است که بیرون از صفحه های تارنما انجام می دهیم تا مرتبه بهتری در گوگل به دست بیاوریم .

لینک‌سازی خارجی

 

خواسته از لینک‌سازی فرنگی به عبارتی بک پیوند دریافت کردن است . می توانید با ساخت محتوای بی نیاز کاری فرمائید که سایت‌های دیگر از مطالب سایت‌تان به کار گیری نمایند و تحت عنوان منشا به آن لینک و پیوند بدهند یا با خرید لینک و پیوند اسپم جايگاه سایت‌تان را بالا ببرید! این داستان دوم از تکنیک‌های کلاه سیاه است که گفتیم سرنوشت خیر و خوبی ندارد! گوگل هر روز باهوش‌تر می گردد و بیشتر متوجه لینک‌ها اسپم میگردد .

کار در شبکه‌های اجتماعی

 

تاثیر حضور در شبکه های مردمی بر بهینه سازی سایت چه می‌باشد ؟ حضور در شبکه‌های اجتماعی دو مزیت بزرگ برای‌تان دارااست . نخستین این‌که با تکثیر مطالب درین شبکه‌ها به وب سایت خویش پیوند می‌دهید . نکته حائض اهمیت دیگر این است که با کار در شبکه‌های اجتماعی رابطه نزدیک‌تری با مخاطبان برقرار می کنید , آن ها محتوای صفحه های شمارا می خوانند , در رابطه آنان کلام میکنند و آن‌ها‌را به اشتراک می گذارند . با این عمل در واقع برندسازی کرده‌اید .

چه‌گونه اعتماد گوگل را جلب کنیم؟

 

گوگل از سه روش به تارنما شما اعتماد می کند :

 

اعتبار وبسایت : سایتی که محتوای عالی و موثر ساخت می‌نماید , آراسته به روز کردن میگردد و لینک‌های متمایز اخذ می کند , در لحاظ گوگل دارای اعتبار میشود .

تاریخچه یا این که قدمت وبسایت : در هر مورد احترام بزرگترها ضروری است , چه بسا گوگل نیز این را می‌داند! سایتی که دوران متعددی از زمان فعالیتش می‌گذرد و اعتبار بیشتری از سایت‌های برنا دارااست .

سند SSL : این مدرک را می بایست از کمپانی ارائه‌دهنده هاست اخذ نمائید . توضیحات مفصلی دارااست که بعدا به آن می پردازیم فعلا در همین حد بدانید که داشتن این مدرک نشان‌دهنده این است که داده ها یوزرها در وبسایت شما امن خواهد بود .

https://lnkd.in/ePzQcAs

خب امیدوارم با این توضیحات تماما متوجه شده باشید که بهینه سازی وب سایت چه می باشد و گونه های روش های سئو وب سایت را شناخته باشید . با تمرین و تکرار میتوانید تماما بر اصول سئو سایت مسلط گردید . به خاطر داشته باشید که اضطراری است حتما خویش را آپدیت نگه دارید و جدیدترین تکنیک‌های سئو سایت را در وبسایت خویش به فعالیت بگیرید .

برای تعریف لغت ها اساسی مجال ( Opportunity Keyword ) میتوانیم این‌گونه ابلاغ کنیم که‌این KPI با مقایسه منزلت فعلی واژه و کلمه با اهمیت با حجم ازدحام جستجوی تخمینی گوگل از روش خدمت Keyword Planner و رده رقبا گزینش می کند که آیا زمان بهبود رده موجود است یا این که خیر؟25/05/2020
0 Poster un commentaire

Inscrivez-vous au blog

Soyez prévenu par email des prochaines mises à jour